Jestem radcą prawnym, który szuka rozwiązania prawnego dopasowanego do potrzeb biznesu przedsiębiorcy. Wysłuchuję potrzeb Klienta, analizuję prawne aspekty tej potrzeby i jasno określam możliwości prawne, bo wiem, że biznes oczekuje konkretnego rezultatu. Tam gdzie prawo nie daje jasnej ścieżki działania, tam szukam rozwiązania z najbardziej zminimalizowanym ryzykiem.

Specjalizuję się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych,   prawa nowoczesnych technologii (IT), własności przemysłowej  i prawa kontraktów (umów).

Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców zdobywam od 2007 r. Od 2013 r. jestem radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez OIRP w Białymstoku.

Co mnie wyróżnia? Ciągłe doskonalenie zawodowe ukierunkowane na potrzeby biznesu. Moi Klienci doceniają rolę nowych technologii, Internetu w swoim biznesie, dlatego w ślad za ich potrzebami podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe:

– jestem absolwentką studiów podyplomowych Prawo Nowych Technologii na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie,

– aktualnie jestem słuchaczem studiów podyplomowych Inspektor Ochrony Danych Osobowych na Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku.

Ukończyłam również certyfikowane  szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych i negocjacji handlowych. Regularne podnoszenie wiedzy w obrębie dziedzin, w których się specjalizuję zapewnia ciągły dostęp do świeżych rozwiązań prawnych stosowanych w największych kancelariach prawnych w Polsce.

Na co dzień współpracuję z prawnikami i informatykami zapewniającymi profesjonalne wsparcie z zakresu ochrony danych osobowych, radcami prawnymi z zakresu prawa zamówień publicznych (link) oraz prawnikami i radcami prawnymi w ramach kompleksowej obsługi procesu windykacji (link).

Jeżeli potrzebujesz prawnika z indywidualnym podejściem, który chce dopasować rozwiązanie prawne zoptymalizowane do potrzeb Twojego biznesu zapoznaj się z zakresem świadczonych przeze mnie usług.