Słuchamy, doradzamy, działamy.

Koncentrujemy się na obsłudze podmiotów gospodarczych. Wspieramy przedsiębiorców zarówno w ich bieżącej działalności, jak również przy większych procesach inwestycyjnych. Wiemy, że jasno sformułowane wnioski oparte na znajomości biznesu danego przedsiębiorstwa, pomagają w podjęciu ważnych decyzji w firmie.

Inne podejście do świadczonych usług prawnych.

Słuchamy naszego Klienta, interesuje nas czym się zajmuje, badamy specyfikę działania danej branży, analizujemy potencjalne ryzyka – i tak powstaje rozwiązanie szyte na miarę Klienta.

Mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności działania firmy w obrocie gospodarczym, przygotowujemy indywidualne rozwiązania. Jednocześnie szukamy ścieżki prawnej minimalizującej ryzyka prawne.

Gdzie dwóch prawników tam pięć rozwiązań? Dyskutujemy, wymieniamy poglądy.

Klasyczna burza mózgów w nowoczesnym wydaniu. Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami, także spoza Białegostoku, w celu zapewnienia Klientowi kompleksowej obsługi zleconej sprawy.

Czas to pieniądz.

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta i istotą sprawy lub danego problemu dopasujemy metodę rozliczenia do specyfiki sprawy. Stosujemy kilka różnych modeli rozliczeń, co pozwala na dopasowanie zasad współpracy indywidualnie do aktualnych możliwości Klienta.